Didmeninė prekyba vaisiais

Didmeninė prekyba vaisiais – viena UAB “Dariles” teikiamų aukščiausia produktų kokybe pasižyminčių paslaugų. Įmonė vykdo šviežių vaisių produkcijos prekybą visoje Lietuvoje, produkcija eksportuojama į Europos šalis.

“Dariles” didmeninė prekyba vaisiais – tai didmeninė prekyba šviežiais obuoliais ir kriaušėmis šalyje ir už jos ribų. Vaisių eksportavimo srautai dideli dėl ypatingos šių vaisių vertės. Jų paklausą lemia itin didelė ląstelienos, mineralinių druskų (geležies, mangano, kalio, natrio, kalcio) ir ypač pektinų gausa. Vaisiai išsiskiria savo natūraliomis savybėmis, suteikiančiomis žmogaus organizmui jėgų, padedančiomis atsikratyti įtampos.

Kokybė. Mūsų įmonė didelį dėmesį skiria specialioms pakavimo medžiagoms, saugančioms produktus nuo žalingų aplinkos faktorių. Laiku nuimamas derlius ir ypatinga vaisių priežiūra užtikrina kokybiškumą, šviežumą ir ekologiškumą.

Dėmesys klientui. Kliento pageidavimu operatyviai ir greitai pristatome prekes. Galime pasirūpinti prekių pakavimu kartoninėse dėžėse (grynasis svoris pakuotėje – 13 kg). Ruošiame vaisius, kalibruojame, pristatome ir nekalibruotus obuolius bei kriaušes.

Mūsų įmonės vykdoma didmeninė prekyba vaisiais – puikus pasirinkimas, ieškantiems šviežių ir ekologiškų produktų.