Didmeninė prekyba grybais

UAB “Dariles” didmeninė prekyba grybais – ilgametė ir kokybę garantuojanti veikla. Mūsų įmonė didžiuojasi, galėdama ištisus metus tiekti svarbiausias miško gėrybes – maistingus, aukštos vertės grybus. Naudodami naujausią technologiją, aprūpiname šaldytais, sūdytais ir džiovintais grybais dvylika mėnesių per metus. O grybų sezono metu užtikriname šviežiausią tiekiamą produkciją. Tiekiame grybus dideliais kiekiais visoje Lietuvoje ir Europos valstybėse.

Platus tiekiamų grybų asortimentas. “Dariles” tiekia tiek šviežių, tiek įvairiais būdais konservuotų grybų produkciją. Prekyba grybais – viena pagrindinių “Dariles” veiklos sričių, išsiskirianti ypatingai dideliais ekportuojamos produkcijos kiekiais.

  • Švieži grybai (voveraitės, baravykai, pievagrybiai),
  • šaldyti grybai (voveraitės, baravykai),
  • džiovinti grybai (voveraitės, baravykai),
  • sūdyti grybai (voveraitės, baravykai).

Kokybė. Didžiausia produkcijos dalis importuojama iš ekologiškai švariausių Rusijos regionų, todėl galime garantuoti aukščiausią grybų produkcijos vertę. Naudodami tik pažangiausią produktų konservavimo technologiją, ne tik užtikriname aukštą produkto maistinę vertę, bet ir suteikiame prekei patrauklią prekybinę išvaizdą pagal tam tikram produktui nustatytus kokybinius reikalavimus. Todėl mūsų siūlomi švieži grybai, šaldyti grybai, sūdyti grybai ar džiovinti grybai visada atitinka aukščiausius kokybės standartus.

UAB “Dariles” svarbi ir aukščiausia klientų aptarnavimo kokybė. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus ir išreikštus norus, naudojame įvairius grybų paruošimo būdus: grybai gali būti valomi, rūšiuojami, kalibruojami, pjaustomi, pakuojami.

“Dariles” prekyba grybais – patikima ir kokybiška.